O nas

KPZ Wagi to dostawca wysokiej klasy niemieckich wag oraz wyposażenia dodatkowego. Dysponujemy wieloma rodzajami wag, każdy dostępny w kilku modelach i wariantach cenowych. Dzięki temu nasza oferta jest dopasowana do potrzeb każdego klienta.

Linia produktów obejmuje:

Wagi pomostowe to propozycja dla Klientów, którzy korzystają z wag o znacznej nośności, liczonej w tonach. Dysponujemy kilkoma rodzajami wag pomostowych o dopuszczalnych obciążeniach do 15000 kg.

Wagi platformowe to propozycja o klasę niższa od poprzednich. Z powodzeniem nadają się do użycia w magazynach lub hurtowniach. Dysponujemy modelami z zakresami obciążeń od 60-3000 kg. Oferowane przez nas wagi stołowe to idealna propozycja dla sklepów jak i w gospodarstwach domowych. Najlepiej sprawdzają się do codziennego użytku, gdzie liczy się wytrzymałość i łatowść obsługi.

Wagi zliczające sztuki to opcja dla magazynów, sortowni oraz linii produkcyjnych. Nasze wagi posiadają również dodatkowe opcje, np automatyczna kalibracja, funkcje dodawania i odejmowania szuk i inne.

Oferowane przez nas wagi mobilne to oferta dla magazynów, hurtowni oraz innych miejsc, gdzie waży się duże partie towarów. Wagi te są zaprojektowane do ważenia towarów na paletach. Wagi hakowe od KPZ to produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Dysponujemy wagami o dopuszczalnej masie towaru 100 ton. Ponadto posiadamy mniej zaawansowane modele, o nośności od kilku do kilkudziesięciu ton.

Większość naszych wag posiada opcję legalizacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą - wagi.

 
 

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Szybki kontakt!

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl