Wózek paletowy z wagą KPZ 73 SDJ

Ciężar podnoszenia 1000kg
Podziałka 1000g

  • Waga w wózku wysokiego podnoszenia
  • Nośność: 1.000kg
  • Dwuzakresowość: 500/1.000kg
  • Podziałki 200/500g
  • Dokładność systemu ważącego 0,2% vdE
  • Tensometry wysokiej jakości, legalizowane, DMS .IP 66, OIML C3
  • Wyświetlacz KPZ 51-16
  • Zasilanie przez baterię
  • Dopuszczenie CE, do zastosowania bez legalizacji

 

Podstawowe informacje

Wózek paletowy ręcznie sterowany, elektrycznie podnoszony. Kierowanie wózka wysokiego podnoszenia, uproszczone jest przez cięgno kół skrętnych, standardowe ogumienie poliuretanowe- przez co macie Państwo wagę pod całkowitą kontrolą.

Podnoszenie możliwe jest przez dyszel ręczny.Pozycja wyświetlacza umożliwia dobrą i łatwą obsługę wózka.

Wózek w komplecie z panelem sterującym KPZ 51E-16.

Sprawdź również:

Szczegóły

Waga do wózków wysokiego podnoszenia:

Waga ta jest zamontowana na elektrycznie zasilanym wózku wysokiego podnoszenia. Montaż odbywa się wyłącznie w naszym zakładzie, na dostarczonym przez klienta podstawowym urządzeniu. Wymiary podnośnika będą w przybliżeniu zachowane tak, że nie powinno być żadnych ograniczeń przy obsłudze i dla nośności.

Panel sterujący KPZ 51-16: Panel sterujący (z 4 klawiszami) zamontowany w solidnej obudowie z klawiaturą zabezpieczoną za pomocą folii wodo- i pyłoodpornej. Panel sterujący LCD o wysokości 25mm umożliwia dobry odczyt wyników ważenia w każdym miejscu. Panel sterujący połączony jest z płytą ważącą kablem o długości 1,20m. dzięki temu można ważyć objętościowe przedmioty. Panel sterujący przystosowany jest zarówno do ustawienia na stole jak i do powieszenia na ścianie. Pewne i stabilne ustawienie na stole zapewniają gumowe stopy. W celu pewnego zamocowania na ścianie dostarczane są wraz panelem sterującym śruby i kołki.

Funkcje: ustawianie zera, 100% tarowania, przełączenie brutto - / netto, wyjście danych funkcji dodawania (podczas druku), wskazuje minus, podświetlenie wyświetlacza, (do wyrobu 3 warianty). Kontrola ciężaru zadanego/ wartości granicznej, kontrola HIGH – OK – LOW - (tzn. do wyboru dwie wartości ciężaru, sygnał tonowy i wskazania panelu sterującego), automatyczna funkcja testu samoczynnego.

Wskazania: ciężar, ustawianie zera, tarowanie, stabilność, stan ładowania, wskazania LOW-Bat, kontrola wartości granicznej.

System ważący: system ważenia (2 czujniki tensometryczne DMS) znajdują się w klasie dokładności 0,02% końcowego obciążenia.

System ważenia: System ważenia składa się z 4 czujników tensometrycznych DMS, które znajdują się w klasie dokładności 0,02% końcowego obciążenia.

Konstrukcja: w wadze KPZ jest priorytetem bardzo stabilny system ważenia, który może być montowany na elektrycznym wózku podnośnym podstawionym przez klienta. Montaż jest możliwy do wykonania prawie na wszystkich wózkach występujących w handlu.

Obsługa: Podjechać wózkiem podnośnym bezpośrednio pod paletę lub ciężar, podnieść do góry, zważyć i zawieźć towar do miejsca przeznaczenia.

Gwarancja: 24 miesiące

 

Wózek paletowy z wagą KPZ 73 SDJ - zapytanie o cenę

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl

Zamawianie wagi

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Informacje o zamówieniu

Dane osobowe

Dane do faktury

Dostawa

 

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Szybki kontakt!

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl