Czujniki tensometryczne

Doskonałe czujniki wagowe to gwarancja dokładnych pomiarów. W ofercie KPZ prezentujemy Państwu profesjonalne systemy wagowe, w skład których wchodzą wysokiej jakości czujniki do wag, puszki sumacyjne oraz panele sterujące. Wszystkie nasze produkty, zarówno wagi elektroniczne produkcji KPZ jak i tensometry wagowe, spełniają wymagania techniczne konieczne do legalizacji i mogą być stosowane w obrocie handlowym. Dlatego jeżeli poszukują Państwo produktów najwyższej jakości, solidnych, trwałych i niedrogich, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

 

Zastosowanie czujników wagowych

Czujniki wagowe są jednym z podstawowych komponentów wag elektronicznych. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów czujniki do wag z asortymentu naszej firmy charakteryzują się długą żywotnością i dużą precyzją pomiaru. Te niewątpliwe zalety sprawiają, że klienci chętnie sięgają po czujniki tensometryczne oferowane przez KPZ. Mają oni pewność, że dostają doskonały, niezawodny produkt, wart swojej ceny. Nasze czujniki wagowe to sprawdzone rozwiązanie, dostępne w wielu wariantach o różnych zakresach pomiarowych.

Tensometry wagowe - najwyższa jakość w najlepszej cenie

Klientów zainteresowanych czujnikiem tensometrycznym lub jedną z naszych wag zachęcamy do wysyłki zapytania poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub do kontaktu telefonicznego z doświadczonymi handlowcami KPZ. Jesteśmy także dostępni poprzez pocztę e-mail. Nasi doradcy chętnie służą wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym z łatwością pomogą w wyborze właściwej dla danego przedsiębiorstwa wagi. Jeśli poszukują Państwo solidnych tensometrów wagowych, znajdą je Państwo właśnie w ofercie KPZ. Zapraszamy do kontaktu!

 
 

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Szybki kontakt!

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl