Wagi przemysłowe, elektroniczne od producenta

KPZ to producent wag przemysłowych. Od lat oferujemy naszym klientom m.in. wagi paletowe, inwentarzowe i platformowe w najwyższej klasie. Nasza oferta zawiera niemieckiej jakości produkty przeznaczone zarówno dla branży przemysłowej,  gospodarczej, a także magazynów i hurtowni. Na stronie internetowej można znaleźć bogatą ofertę wag przemysłowych, wraz z dodatkami w postaci przydatnych oprogramowań. Waga przemysłowa KPZ charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i solidną obudową, która pozwala na długotrwałe bezawaryjne użytkowanie produktu.

Profesjonalna waga przemysłowa - wybierz sprawdzoną ofertę

Dodatkowym atutem jest szeroka oferta, dzięki której klient może dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. To właśnie dlatego jako producent wag uzyskaliśmy duże uznanie. Nasze niezawodne wyposażenie dodatkowe jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami wag. Niektóre z naszych modeli posiadają funkcję liczenia  sztuk. Oferujemy wagi przemysłowe o dopuszczalnej masie nawet do 100 ton. Posiadamy również w sprzedaży małe wagi z możliwością legalizacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wagi przemysłowe. Producent KPZ to niezawodna jakość w przystępnych cenach. 

wagi pomostowe paletowe

Wagi paletowe

Wśród bogatej oferty firmy KPZ znajduje się wiele rodzajów wag, a wśród nich między in...

więcej

Wagi paletowe
wagi inwentarzowe

Wagi inwentarzowe

Wśród bogatej oferty firmy KPZ znajduje się wiele rodzajów wag, a wśród nich doskonał...

więcej

Wagi inwentarzowe
Stainless steel platforms

Wagi ze stali szlachetnej

Niezawodna waga ze stali nierdzewnej to nieocenione narzędzie pracy. Kupując sprzęt od pro...

więcej

Wagi ze stali szlachetnej
wagi platformowe

Wagi platformowe

Waga platformowa to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Wszystkie dostę...

więcej

Wagi platformowe
wagi stolowe

Wagi stołowe

Waga stołowa to najpopularniejszy model, używany zarówno w przemyśle i handlu np. w skle...

więcej

Waga stołowa
wagi zliczajace sztuki

Wagi liczące sztuki

Zauważyliśmy, że w naszej bogatej ofercie dużą popularnością cieszą się wagi licząc...

więcej

Waga licząca sztuki
wagi hakowe

Wagi hakowe

Z myślą o potrzebach wszystkich Klientów w naszej ofercie umieściliśmy profesjonalne wag...

więcej

Wagi hakowe
wagi mobilne

Paleciaki z wagą

Jednym z produktów cieszących się wyjątkowo dużym zainteresowaniem jest paleciak z wag...

więcej

Paleciaki z wagą
panele sterujace

Panele sterujące

Myśląc o profesjonalnych użytkownikach poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty, które zd...

więcej

Panele sterujące - akcesoria do wag
printers

Drukarki etykiet

Oferujemy Państwu profesjonalne drukarki etykiet, kompatybilne z naszymi wagami. Jest to do...

więcej

Drukarki etykiet
s1

Oprogramowanie

Poza wysokiej jakości wagami, firma KPZ posiada również w swojej ofercie profesjonalne opr...

więcej

Oprogramowanie do wag
systemy wagowe

Systemy wagowe

Prezentujemy profesjonalne systemy wagowe oferowane przez firmę KPZ. Znajdą tu Państwo mi...

więcej

Systemy wagowe

Wagi paletowe

Oferowane przez nas wagi paletowe są wykonane solidnie i znajdują zastosowanie w hurtowniach oraz zakładach handlowych i przemysłowych. Ważą duże partie towaru, mają doskonałą wytrzymałość i nośność - od kilku, aż do kilkudziesięciu ton. Jako producent wag zapewniamy wagi paletowe dostosowane do każdych warunków pracy w atrakcyjnej cenie. W pełni odpowiadamy na zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wagi inwentarzowe 

Polecane wagi inwentarzowe, które mamy w swojej ofercie, wyróżniają się łatwością obsługi i doskonałym wykonaniem. Wagi inwentarzowe mają możliwość legalizacji. Posiadamy w ofercie wagi do bydła, trzody chlewnej, zwierząt domowych, hodowlanych, znajdujące zastosowanie w weterynarii, rolnictwie. Wagi inwentarzowe dostępne są o nośności od kilkuset kilogramów do kilku ton,  z wysokiej jakości tensometrami DMS i panelami sterującymi z funkcją do ważenia zwierząt w ruchu.

Wagi platformowe 

Wszystkie wagi platformowe (nazywane inaczej pomostowymi) to wysoka wytrzymałość i precyzyjne ważenie towarów. Są potrzebne w zakładach przemysłowych, w magazynach, w hurtownictwie i rolnictwie. Nasza firma  oferuje wagi platformowe nierdzewne, wodoodporne, które znajdą zastosowanie do pracy w trudnych warunkach. Ich główne zalety to solidne wykonanie, wygodne i szybkie ważenie oraz atrakcyjna cena.

Wagi stołowe 

Dużą popularność zyskały wagi stołowe, które wykorzystuje się podczas pracy na produkcji oraz w magazynach, w których pakuje się towar. Inne zastosowania znajdują w szeroko rozumianym handlu i sklepach żelaznych. Wagi stołowe policzą nawet najdrobniejsze elementy (np. gwoździe, wkręty, śruby). Posiadamy wagi stołowe o różnej nośności oraz  wielkości platformy , dostosowane do wielu potrzeb. 

Wagi hakowe

Solidnie wykonane wagi hakowe są niezbędne podczas ważenia w przemyśle ciężkim. Mogą z dokładnością zważyć towar nawet o masie kilkudziesięciu ton. Waga hakowa producenta KPZ wyróżnia się czytelnym wyświetlaczem, szybkością pomiaru i wytrzymałymi akumulatorami. Oferowane wagi spełniają najwyższe standardy. 

Paleciaki z wagą

Nasze paleciaki z wagą służą do zważenia i przemieszczania ładunków na paletach, na krótkich dystansach z możliwością uniesienia do 3 ton. Cechują się różnymi długościami wideł nawet do 2,5 m. Wózki paletowe z wagą usprawniają codzienną pracę w hurtowniach i na magazynach. Solidna i niezawodna konstrukcja zapewni użytkowanie sprzętu na długie lata.  Zapewniamy serwis gwarancyjny (24 miesiące) i pogwarancyjny. 

Waga przemysłowa od producenta

Oferujemy wagi przemysłowe z wytrzymałych materiałów, które idealnie nadają się do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Ich konstrukcja bazuje na solidnym stelażu i platformie. W zależności od zastosowania waga przemysłowa ma różne rozmiary i kształty. Istotną zaletą wag przemysłowych są precyzyjne czujniki odpowiedzialne za dokładny odczyt masy lub zliczanie ilości sztuk. Znajdujące się w naszym asortymencie wagi są wykorzystywane m.in. do ważenia produktów spożywczych, kontroli ilościowej w magazynach, w przemysłowej produkcji oraz do monitorowania i zarządzania masą w transporcie. Wagi przemysłowe są ważnym i niezastąpionym elementem w wielu branżach, które wymagają precyzyjnego pomiaru masy. Jako producent oferujemy szeroki wybór, co czyni nas jednym z wiodących dostawców wag przemysłowych.

 

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Szybki kontakt

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl