Waga platformowa do 150 kg

Jeśli potrzebna jest Państwu niezawodna waga platformowa do 150 kg, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Mamy ogromne doświadczenie w produkcji wysokiej jakości wag przemysłowych. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach pracy. We współpracy z naszymi kontrahentami stawiamy na długofalowe relacje, czego dowodem jest fakt, że wielu z nich kupuje nasze produkty od lat. Dlatego, jeżeli szukają Państwo optymalnego rozwiązania waga platformowa 150 kg KPZ będzie doskonałym wyborem.

Waga platformowa nierdzewna KPZ 2E-06N

Waga platformowa nierdzewna KPZ 2E-06N

Max.do 150kg
Od 10g
Możliwość legalizacji

więcej

Waga platformowa nierdzewna KPZ 2E-06N
Waga platformowa KPZ 2-11-4

Waga platformowa KPZ 2-11-4

Nośność do 150/300kg
Od 50/100g

więcej

Waga platformowa KPZ 2-11-4

Najwyższa jakość, duża dokładność

Każda waga platformowa do 150 kg dostępna w naszej ofercie jest produktem najwyższej klasy. Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. To dlatego do produkcji używamy wyłącznie najlepszych, wytrzymałych materiałów, co przekłada się na wysoką jakość gotowego produktu. Atuty naszych wag platformowych 150 kg to między innymi:

  • niezawodność,
  • prostota obsługi,
  • duża dokładność,
  • solidność,
  • odporność na trudne warunki,
  • wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Waga platformowa 150 kg dopasowana do Państwa potrzeb

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego każda waga KPZ ma możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów oraz dokonania wyceny pożądanych przez Państwa modyfikacji. Nasze wagi platformowe do 150 kg mają możliwość legalizacji.

Doskonały wybór

Każda waga platformowa 150 kg od KPZ posłuży Państwu przez długie lata, ponieważ jest to model najwyższej jakości, gdzie konstrukcja zapewnia odpowiednią trwałość i dokładność wskazań. Nasze produkty dedykujemy w szczególności hurtowniom oraz magazynom, w których często ważone są różne partie towarów. Mogą być jednak z powodzeniem stosowane także w innych miejscach, takich jak zakłady przemysłowe, gospodarstwa rolne, niektóre sklepy itd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu z nami w celu złożenia zamówienia. Polecamy nie tylko wagi platformowe do 150 kg, ale także inne produkty zebrane w ofercie.

 
 
 

Szybki kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24h.

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

Szybki kontakt!

TEL: +48 61 44 211 89

EMAIL: info@kpzwagi.pl